• Konkurs „Podhalańskie, spiskie i orawskie drogi do niepodległości”

• W dniu 10 października uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „Podhalańskie, spiskie i orawskie drogi do niepodległości” organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Zakopanem. W tym roku tematem był Władysław hr. Zamoyski- gospodarz, patriota, społecznik. Zofia Kasprzak i Tobiasz Gogolewski wzięli udział w etapie powiatowym i zajęli I miejsce. Etap finałowy odbędzie się w Bukowinie Tatrzańskiej za miesiąc 10 listopada. Trzymamy za Was kciuki i życzymy kolejnych sukcesów.

Gratulujemy wygranej na etapie powiatowym.

• Festiwal Sztafet Lekkoatletycznych XXVI Licealiada

• W środę 2 października 2024 roku w Nowym Tomyślu odbył się Finał Rejonu Poznań Teren Zachód Festiwal Sztafet Lekkoatletycznych XXVI Licealiada. Reprezentacja z Liceum Ogólnokształcącego w Międzychodzie też tam była.
            Sztafeta  4*100m dziewcząt zajęła III miejsce. W skład sztafety weszły następujące uczennice:  Yelyzaveta Gordus, Urszula Marchewka, Amelia Singer i Julia Taberska.
            Sztafeta 4*400m chłopców również zajęła III miejsce  w składzie :
            Hubert Jas, Maciej Dziurla, Szymon Duszny i Daniel Gursz.
            Sztafeta 4*200m mieszana (dziewczęta i chłopcy) zajęła II miejsce , a na podium stanęli:
            Natalia Mleczak, Adam Środecki, Julia Mleczak i Bartosz Doroba.
            Gratulujemy wszystkim wspaniałych wyników.
            Lekkoatleci ze sztafety mieszanej pobiegną na szczeblu wojewódzkim. Życzymy powodzernia!

• Liceum na medal!

• W piątek 27 września odbyły się Powiatowe Sztafetowe biegi przełajowe szkół ponadpodstawowych dziewcząt i chłopców. Obie sztafety stanęły na podium! Zarówno dziewczęta  jak i chłopcy  zajęli I miejsce w zawodach!
            Sztafeta dziewcząt wystąpiła w składzie: Yelyzaveta Gordus, Urszula Marchewka, Julia Mleczak, Natalia Mleczak, Amelia Singer i Julia Taberska.
            W skład sztafety chłopców weszli następujący uczniowie: Szymon Duszny, Maciej Dziurla, Daniel Gursz, Hubert Jas, Adam Środecki i Marcin Talarek.