» Poprzednia strona szkoły «
Witamy na naszej stronie!
tarcza_1
Najważniejsze informacje

Przedsiębiorczość

Przypominamy, iż tylko do 31 października przyjmujemy zgłoszenia do X edycji Olimpiady Przedsiębiorczości – jednej z największych olimpiad przedmiotowych. Serdecznie zapraszamy Państwa uczniów do wzięcia udziału w zawodach. Czeka na nich 10 indeksów SGH i jeszcze więcej indeksów Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu. Ponadto uczniowie mogą zdobyć atrakcyjne nagrody rzeczowe. Wartościowe nagrody przewidziano również dla nauczycieli oraz szkół.

Wyniki Olimpiady uwzględniane są w Ogólnopolskim Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych, przygotowywanym wspólnie przez redakcję Rzeczpospolitej i wydawnictwo Perspektywy.

Szczegóły dotyczące zapisów i danych wymaganych w zgłoszeniach na zawody znajdziecie Państwo na stronie: www.olimpiada.edu.pl.

Tegoroczne hasło przewodnie Olimpiady brzmi: „Zarządzanie zmianą”. Publikację związaną z tym tematem będziemy mieli przyjemność przekazać 25 szkołom, które zgłoszą najwięcej uczniów do zawodów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonymi na stronie internetowej www.olimpiada.edu.pl informacjami dotyczącymi nowej edycji Olimpiady oraz materiałami wspomagającymi przygotowania do zawodów (m.in. platformą e-learningową i testami z poprzednich edycji z komentarzami ekspertów). Osoby zainteresowane rozpropagowaniem informacji o Olimpiadzie wśród uczniów lub na stronie internetowej szkoły, zapraszamy do pobrania:

Zapraszamy także na: www.facebook.com/olimpiada.przedsiebiorczosci.

Z pozdrowieniami,
Organizatorzy Olimpiady PrzedsiębiorczościZrealizowane projekty:

Deutsch-Polnisches Jugendwerk
Szkoła sukcesu
e-Szkoła Moja Wielkopolska
Fizyka jest ciekawa
As kompetencji
Wszelkie prawa zastrzeżone
Copyright (c) 2011 Liceum Ogólnokształcące w Międzychodzie
Projekt i wykonanie: Michał Sajnóg, Leszek Kowalewicz