» Poprzednia strona szkoły «
Witamy na naszej stronie!
tarcza_1
Najważniejsze informacje

Aktualności

NOWE KSIĄŻKI I CZYTNIKI KINDLE DLA NASZEGO LICEUM

    24 listopada 2016r. w naszym Liceum  odbyło się uroczyste podsumowanie programu Kindloteka organizowanego przez firmę AMAZON. Nasza szkoła  znalazła się w gronie zwycięskich placówek. Dyrektor Centrum Logistycznego Amazon w Sadach koło Poznania Robert Stobiński przekazał 10 czytników Kindle z wgranymi  e-bookami w języku angielskim i niemieckim oraz 100 książek w tradycyjnej formie papierowej. Książki  wybrane zostały przez uczniów.
 W spotkaniu udział wzięli wicestarosta naszego powiatu Jędrzej Schubert, dyrektor LO w Międzychodzie Arkadiusz Karwatka i uczniowie klas pierwszych, którzy  otrzymali  koszulki firmy Amazon z nadrukiem „ Kocham czytać”.  Uczniowie klas drugich w ramach akcji "Impreza wędrująca" organizowanej przez  Związek Literatów Polskich w Poznaniu  zaprezentowali zebranym wiersz "Lokomotywa" J. Tuwima w gwarze poznańskiej. 
Niespodzianką było również zaproszenie przez dyrektora Roberta Stobińskiego uczniów i nauczycieli do zwiedzenia firmy Amazon, z czego na pewno bardzo chętnie skorzystamy.


« Wróć


Zrealizowane projekty:

Deutsch-Polnisches Jugendwerk
Szkoła sukcesu
e-Szkoła Moja Wielkopolska
Fizyka jest ciekawa
As kompetencji
Wszelkie prawa zastrzeżone
Copyright (c) 2011 Liceum Ogólnokształcące w Międzychodzie
Projekt i wykonanie: Michał Sajnóg, Leszek Kowalewicz