» Poprzednia strona szkoły «
Witamy na naszej stronie!
tarcza_1
Najważniejsze informacje

Aktualności

DRZWI OTWARTE DLA GIMNAZJALISTÓW 2016

     W piątek 22 kwietnia odwiedzili Liceum uczniowie wszystkich gimnazjów z naszej najbliższej okolicy. Mogli zapoznać się oni z ofertą edukacyjną na przyszły rok szkolny, porozmawiać z obecnymi licealistami na temat ich szkolnych doświadczeń.

     Gimnazjaliści oglądali film promujący szkolę oraz przyglądali się doświadczeniom chemicznym i fizycznym wykonywanym przez licealistów pod okiem ich profesorów. W sali 14 prezentowane były prace uzdolnionych plastycznie licealistów, a na boisko szkolne zapraszali ci, dla których obok nauki liczy się także zdrowie i tężyzna fizyczna. Szkolne osiągniecia sportowe dokumentują liczne puchary i dyplomy zgromadzone w sali 6 – ich ilość robi wrażenie! W licznych szkolnych gablotach na korytarzach można było obejrzeć prace uczniów przygotowywane na konkretne przedmioty.

     Wędrówce gimnazjalistów przez szkolne korytarze towarzyszyły hasła promujące szkołę, wśród których pojawiło się także: „Liceum Ogólnokształcące w Międzychodzie .Polecam tę szkolę. Maturzysta 2016.”  Nie ma lepszej rekomendacji dla nauki w Liceum, niż słowa wypowiedziane przez absolwentów. 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii. 


« Wróć


Zrealizowane projekty:

Deutsch-Polnisches Jugendwerk
Szkoła sukcesu
e-Szkoła Moja Wielkopolska
Fizyka jest ciekawa
As kompetencji
Wszelkie prawa zastrzeżone
Copyright (c) 2011 Liceum Ogólnokształcące w Międzychodzie
Projekt i wykonanie: Michał Sajnóg, Leszek Kowalewicz